Pagaliau tai įvyko – žvejybos entuziastai galės išmėginti savo jėgas Černobylio zonoje! Su Černobylyje dirbančiais kolegomis sutarėme dėl galimybės kito mano vizito metu užmesti meškeres Pripetės miesto pakrantėse bei prie Užo upės. Tačiau su sąlyga, kad žvejyba bus sportinio tipo ir visos pagautos žuvys bus paleistos atgal į vandens telkinius.

Atkreipiu jūsų dėmesį, kad jokie svečiai į Černobylio zoną dar nebuvo atvažiavę su tokiu tikslu, todėl tai jūsų galimybė tapti branduolinės žvejybos pionieriumi.

Kelionė įvyks birželio 10 – 13 dienomis. Dalyviai taip pat turės galimybę pamatyt žymiausius zonos objektus (Černobylio sarkofagą, Pripetę, DUGA antenų kompleksą).

Preliminari programa tokia:
Birželio 11 dieną
Atvykstame į Černobylio zoną, keliaujame prie sarkofago, ten pašeriame šamus, užsukame į apleistą ichtiologijos laboratoriją, keliaujame į Pripetę. Ten trumpai apsižvalgome ir pradedame žvejybą. Vakare grįžtame į Černobylio miestą, vaikštinėjame po augalų labirintais virtusias gatves ir einame miegoti į buvusius černobyliečių butus (kurie pritaikyti nakvynėms).

Birželio 12 diena
Keliaujame apžiūrėti DUGA komplekso ir Černobylis-2 slapto miestelio. Iš ten traukiame prie Užo upės dar vienai žvejybai. Antrą kartą galėsime mėginti užmesti meškeres prie Krasno kaimelio, kitoje Pripetės upės pusėje. Vakarop aplankome samasiolus ir traukiame namo.

Kelionės kaina: 362 eur. – įskaičiavus visas kelionės išlaidas (išskyrus maistą pakeliui iki zonos)
„Žvejo bilieto“ kaina: 30 eur. asmeniui
Dviems kelionės vairuotojams kaina su „žvejo bilietu“ – 210eur/asm.

PAGRINDINIS REIKALAVIMAS KIEKVIENAM ŽVEJUI KELIONĖJE – NEDIDELĖ IR KOMPAKTIŠKA MEŠKĖRĖ

Registracija el. paštu: info@dliekis.lt (būtina turėti galiojantį popierinį pasą)
Telefonas pasiteiravimui: 868509096

Daugiau informacijos:
https://www.dliekis.lt/cernobylis/
https://www.dliekis.lt/cernobylio-d-u-k/

Susiję straipsniai

Komentuoti